Villanyszerelő

  • Cég neve

    MR Lakásalap Nkft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szervizautóval, szerelőpárban való munkavégzés.
  • Épületvillamossági hibajavítás, új hálózat kiépítése lakott és üres ingatlanokban.
  • Fogyasztásmérő helyek kiépítése, szabványosítása.
  • Villamosbiztonsági felülvizsgálat elvégzése, dokumentálása.
  • Anyagbeszerzés.
  • Munkavégzés digitális dokumentálása.

Elvárások

  • Szakirányú szakképesítés.
  • Szakterületet érintő hatályos jogszabályok, szabványok, előírások ismerete.
  • Munkájára igényes, szakszerű munkavégzés.
  • Gépkocsi vezetői engedély megléte.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • Több éves szakmai gyakorlat.
  • Budapesti lakcím.
  • Regisztrált szerelői képzettség.
  • VBF felülvizsgálói végzettség.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, barátságos, eredményorientált csapat.
  • A piacon egyedi célok megvalósítása.
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok.
  • Versenyképes jövedelem, Cafeteria.
  • Határozatlan idejű teljes munkaidős munkaviszony.
  • A feladatok elvégzéséhez szükséges eszközök, munkaruha biztosítása.
  • Munkavégzés a régióban, nem telephelyhez kötött.
  • Stabilitás, megbecsülés.

Céginformáció

Az MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Kft. a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Református Szeretetszolgálat által alapított nonprofit szervezet.

Az MR Lakásalap Nkft. a magyarországi bérlakáspiac új szereplője. Meglevő ingatlanportfoliójának kezelése mellett kiemelt feladatának tartja, hogy a magyar bérlakás-rendszer fejlődésében aktív szerepet vállaljon. Társaságunk lehetőségként és fontos feladatként kezeli modellértékű közösségi lakhatási koncepciók kidolgozását és gyakorlatba ültetését. Munkánkat szakmai partnereinkkel együttműködve végezzük

Amennyiben érdekli az általunk kínált lehetőség és úgy érzi, az elvárásoknak is megfelel, kérjük, küldje el önéletrajzát a  fizetési igényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Amennyiben mi is úgy ítéljük meg, hogy Ön esélyes pályázó, keresni fogjuk a megadott elérhetőségei egyikén!